Top 10 : Książki, które chcielibyśmy otrzymać w prezencie
Top 10 to akcja, przy okazji której na blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą poznać bliżej blogera, jego zainteresowania i gusta. Jeżeli chcesz dołączyć do akcji - wypatruj nowych tematów.

Dziś przyszła pora na... Książki, które chcielibyśmy otrzymać w prezencie!


    
            

       


Mam nadzieję, że otrzymam chociaż jedną z tych książek na mikołajki czy Boże Narodzenie. Mogłabym tu jeszcze dać parę tytułów, jak chociażby "Błękit szafiru", "Zapytaj Alice" czy "Miasto Kości". A właśnie, a propo's książki pani Clare : widzieliście już zwiastun i plakat? Według mnie Jace w ogóle nie przypomina Jace'a, zwiastun prezentuje się ciekawie. Mam nadzieję, że nie zepsują tego filmu. Świetnie brzmi ten tekst Jace'a na koniec : "Welcome to the City of Bones". 

Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli zobaczyć :A tu plakat, prezentuje się super :D
A jakie byłyby Wasze typy? Jesteście już może po lekturze którejś z tych książek? Polecacie?
I ponawiam pytanie odnośnie mojego wyboru : Niepokój czy Miasto zagubionych dusz?
Co sądzicie o ekranizacji "Miasta kości"? Podoba się obsada?

2 komentarze:

  1. "Wróżbiarze" mają ciekawą okładkę, "Niepokój", podobnie jak pierwszą część "Drżenie" mam w planach. "Miasta kości" co prawda nie czytałam, ale również planuję, a z punktu widzenia osoby, która książki nie miała w rękach, stwierdzam, że zwiastun jest świetny i z pewnością wybiorę się na film^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajne książki chciałabyś dostać :3 Z twoich nominowanych pozycji wybrałbym przede wszystkim "Jutro 7", a także 2 część "Niezgodnej". Czytałem ją jeszcze w wakacje i mogę tylko polecać :3 Za dwa dni dodam post z odpowiedziami na twoje pytania "Liebster blog". Jeszcze raz dzięki :3 No, i zapraszam do mnie na nową recenzję, nareszcie!

    OdpowiedzUsuń

Każdy Wasz komentarz motywuje mnie do dalszego pisania i czytania :)
Dzięki temu mogę też zajrzeć na Wasze blogi i odwdzięczyć się.

Dziękuję za każdą opinię :)