Kontakt/Współpraca


WSPÓŁPRACA - czyli co i jak?

Gdyby jakieś wydawnictwo, księgarnia, portal literacki lub autor chciał podjąć ze mną współpracę lub wysłać mi egzemplarz książki do zrecenzowania, z chęcią przeczytam i zamieszczę recenzję. Jestem otwarta na wszelkie propozycje, wybieram jednak jedynie interesujące mnie książki.
Uwaga: egzemplarze, których nie zamawiałam ani z nikim nie uzgadniałam ich zrecenzowania, nie zostaną przeczytane ani odesłane!

Co czytam?

Wszelkiego rodzaju powieści młodzieżowe, fantastykę, a także kryminały. Czyta mi się je najlepiej i mogłabym tak spędzać całe dnie. Nie lubię za to książek o tematyce religijnej, filozoficznej itd. Nie przemawiają do mnie.

Jaka interesuje mnie forma?

Jeśli chodzi o formę książek, zdecydowanie wolę wersję papierową. Dlaczego? Jak każdy mol książkowy uwielbiam czuć papier w dłoniach i pomacać sobie trochę okładkę ^^ Poza tym, uważam, że są one wygodniejsze i lepiej się je czyta niż ebooki, a także (nie ukrywam) od długiego czytania ebooków bolą mnie oczy. Jednak, jeśli dana pozycja mnie zainteresuje, a Państwo z jakichś względów nie możecie wysłać wersji papierowej, przeczytam i zrecenzuję ebooka. W tym wypadku interesują mnie formaty pdf i epub.

Ile czasu potrzebuję?

Zwykle staram się uwinąć w miesiąc, choć w ciągu roku szkolnego zdarzają się dni, gdzie po prostu nie mam czasu na czytanie. Wiadomo, szkoła. Proszę więc o wyrozumiałość i uszanowanie faktu, że NIE JESTEM robotem, a czytanie ma być przyjemnością, nie obowiązkiem.

Jak można się ze mną skontaktować?

E-mail : weronika3410@wp.pl

Gdzie publikuję?

Obecnie publikuję na tym blogu oraz w serwisach: lubimyczytac.pl, nakanapie.pl, matras.pl, empik.com, webook.pl, merlin.pl, parkliteracki.pl, dvdmax.pl.

Z kim już współpracowałam/współpracuję?
Wydawnictwa

Autorzy

Karolina Wojda - Feniks. Początek <klik>
Agnieszka Michalska - Kroniki Ciemności. Łowca demonów
Mateusz Kudrański - Co wylądowało w lesie Rendlesham?Bardzo dziękuję za okazane mi zaufanie :)